Земля

Зміни клімату загрожують Японії сильними снігопадами

Якщо глобальні температури продовжать зростати, Японія може постраждати від сильних снігопадів. В даний час снігопади в 60 см і більше відбуваються кожні 42 роки. Вчені припускають, що до кінця століття вони можуть відбуватися кожні 8 років.

Нове дослідження метеорологів у Японії передбачає, що потужні снігопади будуть в п’ять разів частіше вражати Японію, якщо зміна клімату продовжиться поточними темпами.

Група дослідників з Університету Тохоку та Інституту метеорологічних досліджень японського метеорологічного агентства провели експеримент на суперкомп’ютері для моделювання клімату.

Моделювання показало, що ймовірність надважких снігопадів, обумовлена як 60 см снігу або більше, стане в п’ять разів більш ймовірною.

Найбільш вірогідними районами для цих снігопади були гірські райони уздовж східного узбережжя країни, зокрема регіон від префектури Ямагата до префектури Гіфу.

“Такі сильні снігопади, які в даний час відбуваються приблизно один раз в 42 роки, можуть статися з більшою ймовірністю один раз у вісім чи дев’ять років”, – сказав Такахіро Сасаи з Університету Тохоку.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button