Людина

Знайдений новий метод боротьби з безсонням

Американські науковці провели нове дослідження, в ході якого вдалося встановити, що можна позбутися від безсоння вельми незвичайним способом. Вчені вважають, потрібно ще менше спати.

Приміром, якщо лягати в 23 годині, запланувавши підйом на 7 ранку, і випадково прокинутися о 5 годині, то далі продовжувати спати не варто. Необхідно приступити до виконання всіх поставлених цілей на день.

Подальші спроби заснути або банальне лежання без сну, спричинить за собою негативні наслідки. Експерти впевнені, що це стане приводом для поганого самопочуття і призведе до подальшого бессоння.

Фахівці проаналізувати відомості 450 осіб, які півроку вели щоденник свого сну. Під час експерименту було виявлено, що ті добровольці, які відразу ж після пробудження починали свій день активно, змогли самостійно побороти цю недугу.

Медичні фахівці підкреслили, особливо гостра форма безсоння характеризується стресом або іншими розладами. Найголовнішим є те, що потрібно вчасно почати вести боротьбу з нею і не дати перейти в стадію хронічної хвороби.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button