Головна / Людина / Вчені розповіли, про що говорить короткий вказівний палець у дітей

Вчені розповіли, про що говорить короткий вказівний палець у дітей

Вченим вдалося з’ясувати, про що свідчить короткий вказівний палець у деяких дітей. Зокрема, дослідники з Віденського університету в Австрії прийшли до висновку, що з таких нащадків частіше виростають власники і егоїсти.

Ученые рассказали, о чем говорит короткий указательный палец у детей

Деякі попередні наукові роботи вказували на те, що діти, які мають короткий вказівний палець більш схильні до демонстрації агресивної манери поведінки. Нові висновки також вказують на те, що діти, чий вказівний палець дещо коротший безіменного, рідше і менш охоче діляться з іншими власними речами, а також частіше показують свій егоїзм. Учасниками відповідного дослідження стали 45 дітей, чий вік складав від 6 до 9 років.

Подібні відмінності в поведінці вченим вже вдалося перш пов’язати з тим фактом, що ті, хто має короткий вказівний палець, протягом періоду внутрішньоутробного розвитку зазнають суттєвого впливу тестостерону в матці матері, що актуально не тільки для хлопчиків, але для дівчаток. Автори роботи вважають, що утримання ресурсів при собі припустимо розглядати як виключно чоловічу поведінкову стратегію.

 
comments powered by HyperComments