Земля

Знайдено руїни загубленого міста Парфянського царства

Руїни античного міста, імовірно, були Натунією, великою гірською фортецею Королівства Адіабена.

Співробітники Гейдельберзького університету в Німеччині та іракські археологи знайшли в Курдистані на території Іраку руїни стародавньої фортеці Рабана-Меркулі. Згідно з попередньою оцінкою вчених, вона могла бути частиною великого королівського міста Натунія. Воно було частиною Королівства Адіабена, одного з васалів Парфянського царства.

Гірська фортеця Рабана-Меркулі приблизно 2 000 років тому простягалася на території Месопотамії. В ході нового дослідження вчені дізналися більше про структури поселень і історії парфян, про які напрочуд мало даних, відзначають вчені. При цьому вони відомі як досить велика держава.

Розташована на південно-західних схилах гори Пірамагрун в масиві Загрос, кам’яна фортеця Рабана-Меркулі містить не тільки майже чотирикілометрові укріплення, а й два невеликих поселення, на честь яких вона названа. Через високе розташування картографування цього місця було можливо тільки за допомогою дронів.

В рамках численних розкопок міжнародна група дослідників змогла вивчити археологічні останки на місці. Споруди, що збереглися до наших днів, припускають військове використання і містять залишки декількох прямокутних будівель, які, можливо, служили казармами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button