Людина

Зовнішність людини впливає на її рівень заробітної плати

Провідні науковці здійснили комплексне спостереження в ході якого психологам вдалося сформувати цікавий висновок.

1bd561ce5568df4577ff417376625573

Як стало відомо, ініціаторами проектів були співробітники одного з клінічних центрів. За словами автора досліджень, Лори Фруєн, зовнішність людини має пряму залежність з рівнем доходу індивідуума. Роботодавці платять високу матеріальну винагороду лише симпатичним співробітникам. Такий висновок зробила психолог після проведення декількох експериментів і дослідів. Слід зауважити, що в нових спостереженнях взяли участь 2632 добровольця.

Всіх респондентів розподілили на 2 категорії. Учасники випробувань з першої групи повинні були вибрати з переліку знімків надійних і привабливих людей. Друга категорія випробовуваних намагалася встановити рівень заробітної плати для кожної людини, який був відображений на фотографії. Після проведення досліджень команда фахівців підвела підсумки.

Виявилося, що привабливим чоловікам і жінкам пропонують більш високий рівень заробітної плати. Дії людей пояснюються природним механізмом, який взаємопов’язаний з природним відбором. У більшості випадків, при прийомі на роботу агентства підбирають собі симпатичних хлопців і дівчат, нехтуючи їх професійними знаннями і вміннями.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button