Главная / Здоров'я / 109-річна жінка каже, що секрет довголіття — відмова від чоловіків

109-річна жінка каже, що секрет довголіття — відмова від чоловіків

2 січня шотландка Джессі Геллен відсвяткувала свій 109-й день народження.

25-01-15-foto-600x399-2

В інтерв’ю різним ЗМІ найстаріша мешканка Шотландії заявляє, що секрет її довголіття захований у відмові від відносин з чоловіками.

На її думку, якщо ви будете вести здоровий спосіб життя, їсти здорову їжу і утримуватися від сексу і заміжжя, то теж зможете прожити як мінімум сто років.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
І це, мабуть, один з найбільш дивних рецептів довголіття, який ми чули. Вчені, принаймні, вже не перший рік твердять, що самотність — одна з головних причин депресій і передчасної смерті від серцево-судинних захворювань.

«Секрет мого довголіття — в тому, що я тримаюся подалі від людей», — говорить вона. — Від людей просто завжди більше проблем, ніж задоволення «.

Читайте також: Британські вчені оголосили 11 правил довголіття

«Я впевнена, що для довгого і щасливого життя вам потрібно лише три речі. Це невелика зарядка рано вранці, миска смачної теплої каші щоранку і повна байдужість до подружнього життя», — додає Геллі.

Справді, ця 109-річна бабуся щодня робить невелику кількість фізичних вправ. Вона каже, що намагається «заповнити кожен день» різними справами: жінка сама прибирає в своїй квартирі, працює волонтером в будинку по догляду за престарілими, гуляє по вуличках свого невеликого містечка Абердіні в Шотландії.
Ця жінка також ніколи не боялася фізичної праці. У 13 років вона вже працювала дояркою на фермі.

25-01-15-foto-600x330-1

«Я завжди багато працювала і боялася взяти відпустку. Мені це було не потрібно: я завжди працювала з приємними людьми і робила роботу, за яку не соромно. Це дивно, як змінився світ за ці сто років!».

 
comments powered by HyperComments