Главная / Людина / Австралієць, що заблукав місяць харчувався метеликами

Австралієць, що заблукав місяць харчувався метеликами

metelyky_resizedПоліція міста Чіллаг, що розшукує зниклого безвісти 40-річного чоловіка, дійшла висновку, що він мертвий. Як з’ясувалося пізніше, цей чоловік зумів вижити завдяки незвичайній дієті.

29 грудня 2013 житель австралійського штату Квінсленд — Стівен Каррі (Stephen Currie), який вважався серед місцевих жителів самітником, покинув свій фургон і пішов до промислової зони міста. Через деякий час його сусіди помітили зникнення чоловіка і повідомили про це в поліцію.

Співробітники правоохоронних органів приступили до пошуків зниклого австралійця: вони спорядили рятувальні загони по всій території штату Квінсленд, які шукали чоловіка з землі та повітря, а також обстежили шахти і печери. Проте їх зусилля не увінчалися успіхом і на початку січня поліцейські припинили пошукові роботи, втративши надію коли-небудь знайти Каррі.

148623626+

Через 28 днів місцеві жителі повідомили охоронцям порядку http://lifeinua.com/ — вони привели до відділку виснаженого Стівена, повідавши, що виявили його в 10 км на захід від міста Чіллаг, штат Квінсенд.

Опинившись у безпеці, 40 -річний чоловік в одних шортах, схудлий на 15 кг, розповів поліцейським і своїм рятівникам, що ж з ним сталося.

За словами Карі, він просто вирішив прогулятися, але в міру заглиблення в австралійську буш ставав все більш дезорієнтованим. Коли чоловік зрозумів, що остаточно заблукав, то спробував повернутися в місто, йдучи вздовж річки Уолш, але «знову програв».

Під час своїх 28 — денних поневірянь Каррі спав у ліжку з піску і кори і намагався не відходити від річки, яка була для нього питним джерелом і місцем для збору їжі. Опису своєї дієти Стівен приділив особливу увагу. Виявляється, чоловік зумів вижити завдяки незвичайній дієті, що складається з прісноводних мідій, фруктів і метеликів. Правда, через такий мізерний раціон 40 -річний чоловік втратив 15 кг, але все ж зумів знайти в собі сили знову вийти на пошуки стежки. Під час цієї «екскурсії » він і був виявлений місцевими жителями.

«Я був готовий побитися об заклад, що він зник, — емоційно розповів журналістам старший констебль Вінс Марсель (Vince Marcel). — Це неймовірно! Його сім’я, що проживає в штаті Вікторія, дзвонила мені кожні два дні, намагаючись дізнатися новини про Стівена. Вони були у нестямі від горя, але тепер все ґаразд».

 
comments powered by HyperComments