Головна / Технології / Denny Bicycle — майже ідеальний велосипед

Denny Bicycle — майже ідеальний велосипед

 

Практично ідеальний велосипед може з’явитися на ринку вже в майбутньому році. Байк Denny Bicycle оснащений кермом, який можна використовувати як вбудований пристрій проти крадіїв, електроприводом педалів, які живляться від акумулятора, міцною полицею-багажником і оригінальною системою світлодіодних сигналів.

08-11-14-foto-cikavosti600x386-4

Інженери і дизайнери з американської компанії Sizemore bicycles порушили традиційне правило, що не рекомендує в черговий раз винаходити велосипед, і створили велобайк Denny Bicycle, який отримав на Oregon Manifest’s 2014 Design Project титул «ідеального велосипеда».

Велосипед Denny оснащений знімним кермом, який набагато комфортніше звичайного. Знявши кермо, його можна використовувати як блокуючий елемент проти крадіїв велосипеда. А це означає, що власнику цього транспортного засобу не доведеться витрачати гроші на центральний замок або систему безпеки велосипеда. Можливо подібний пристрій приверне увагу зловмисників своїм незвичайним і дорогим видом, але розробники стверджують, що надійність цього пристрою висока.

08-11-14-foto-cikavosti600x386-3

Читайте також: Найшвидший в світі велосипед-кокон розвиває швидкість до 140 км / год

Подбали творці Denny Bicycle і про безпеку велосипедиста на дорозі. Байк оснащений світлодіодними стоп-сигналами, габаритними вогнями і поворотниками. Тому всі учасники руху будуть завчасно знати про те, куди збирається повертати велосипедист, і коли він має намір пригальмувати.

08-11-14-foto-cikavosti600x386-2

Крім цього, Denny оснащений полицею над переднім колесом, на якій дуже зручно перевозити малогабаритні вантажі. Якщо ж вантаж важкий і великий, допоможе вантажний велосипед Messenger V2 Cargo Bike, здатний перевозити до 200 кг вантажу. Над заднім колесом Denny Bicycle — маленьке крило, яке призначене для того, щоб не забризкати тих хто їде позаду.

08-11-14-foto-cikavosti600x386-1

Для зручності їзди по пересіченій місцевості Denny оснащений додатковим електроприводом педалей. Невеликий допоміжний двигун з функцією автоматичного включення буде живитися від знімного акумулятора.

Натхнення: novate.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments