Главная / Людина / Дієтологи назвали 18 продуктів, що подовжують життя людини

Дієтологи назвали 18 продуктів, що подовжують життя людини

 
 

Група дослідників стверджує, що харчування вважається одним з головних факторів, що визначають схильність людини до довголіття.

eb8a9b06a24d386b61302acd884e8bb8

На думку команди експертів, їм вдалося реалізувати унікальний комплекс випробувань та дослідів, результати яких довів важливість щоденного раціону для організму представників слабкої і сильної статі. Медики визначили перелік продуктів, які допомагають людям жити довше. Грунтуючись на клінічних результатах експериментів, фахівці зафіксували, що 18 продуктів харчування сприятливо впливають на самопочуття хлопців і дівчат.

Читайте також: 

Очолює список брокколі. Цей інгредієнт є потужним антираковим, а також імуностимулюючим засобом, що запобігає появі виразки шлунково-кишкового тракту. Також дієтологи стверджують, що сприятливий вплив на організм людей надає лосось. Рибні страви багаті омега-3 кислотами, що дозволяє знизити ризик розвитку важких захворювань серцево-судинної системи. Не менш важливою складовою даного списку є вода. Вона запобігає утворенню тромбів, заповнюючи енергію і підвищуючи тонус людини.

Слід зауважити, що інші позиції унікального списку закріпилися за ягодами, часником, оливковою олією, китайською капустою, помідорами, авокадо, боби і продуктами з цільного зерна.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments