Главная / Людина / Дослідження HTC показує, наскільки користувачі смартфонів потребують інформації

Дослідження HTC показує, наскільки користувачі смартфонів потребують інформації

Нове міжнародне дослідження компанії HTC показало, що настала ера інформаційно розвиненого суспільства. Понад половину людей (52 %) щодня переглядають поновлення в новинних стрічках. Постійна потреба в невеликій за обсягом інформації сприяє розширенню кругозору. Це твердження різко контрастує з уявленням про те, що соціальні мережі роблять людей дурнішими.

450-28.03.2014

Новини необхідні:

1. Ми прокидаємося з ними — майже половина (42 %) з десяти тисяч опитаних зізналися, що читають новини в першу годину після пробудження, і понад третини (38 %) переглядають інформаційні стрічки за годину до того, як лягти спати.

2. Вони нам необхідні — майже дві третини (63 %) респондентів визнають, що відчувають потребу в тому, щоб першими дізнаватися міжнародні новини.

3. Нам доступні різні точки зору — 65 % опитаних згодні з тим, що мають всебічне уявлення про новини завдяки доступу до численних джерел інформації.

4. Ми вважаємо, що обізнані про все — 72 % респондентів вважають, що зараз вони краще інформовані про те, що відбувається у світі.

Читайте такж: Користувачі стали охочіше платити за онлайн-новини

Швидкий доступ до новин істотно знизив відсоток поширення інформації онлайн. Лише кожен восьмий користувач (13 %) ділиться новинами в соціальних мережах і тільки 14 % «лайкають» їх. Найчастіше люди передають у соціальних мережах локальні новини (30 %), які вважаються менш доступними в порівнянні з інформацією про охорону здоров’я (9 %) або матеріалами про шоу-бізнес (4 %). До такого контенту, як вважають користувачі, отримати доступ набагато простіше.

Користувачі звикли читати свіжі матеріали щодня. При цьому люди все рідше стали розділяти традиційну подачу інформації і пости в соціальних мережах:

1. Новина важливіше джерела — більш ніж половину (55 %) респондентів цікавить сама новина, а не її джерело.

2. Різниця поколінь — 50 % людей старше 55 років залишаються вірними традиційним джерелам новин, серед людей молодше 25 років таких лише 34 %.

3. Новини стають соціальними — майже половина (45 %) респондентів молодше 25 років знаходять все менше відмінностей між «класичними» новинами і постами в соціальних мережах.

Читайте такж: Німці полюбляють читати про політику та економіку

Умовна межа між вибором джерел контенту і потребою бути поінформованим вже зараз впливає на те, які теми будуть цікаві людям в майбутньому. Новини стануть більш соціальними, орієнтованими на приватні інтереси. Така інформація надаватиметься разом з іншим контентом — зведеннями погоди, нагадуваннями з календаря або оновленням статусу. Популярність агрегатора HTC BlinkFeed, додатків Facebook Paper та інших буде постійно рости разом з бажанням бути в курсі найсвіжіших новин.

«У компанії HTC ми розробили інноваційне рішення — HTC BlinkFeed — у відповідь на величезне зростання цифрових джерел інформації. Ми хотіли, щоб наші користувачі могли стежити за новинами з усього світу і одночасно читати інформаційні стрічки в соціальних мережах. При цьому все повинно працювати швидко і бути інтуїтивно зрозумілим користувачеві», — розповідає Ів Ле Жан, директор HTC по контенту і сервісам.

 
comments powered by HyperComments