Людина

Брудні килими – один з найнебезпечніших розсадників інфекцій

Мільйони людей знаходяться під загрозою розвитку небезпечних захворювань. І все пов’язане з брудними килимами, попереджає The Daily Mail. Як показали дослідження, брудні килимові покриття приховують в собі колосальну кількість небезпечних бактерій.

foto_cikavosti_17.08.2014-07

Британські вчені взяли мазки з підошов людей різного віку. В результаті були знайдені у високій концентрації бактерії, що викликають пневмонію, і кишкова паличка. В деяких килимах можна знайти сліди гною коней, лисиць, блювотні маси, дьоготь, людські волосся, шерсть тварин, пилових кліщів, пилок і лусочки шкіри, кажуть співробітники клінінгової компанії.

Читайте також: Вчені назвали найбруднішу кімнату в будинку

При цьому приблизно 40% британців носять в будинку вуличне взуття. І менш аніж п’ята частина чистить підошви. У 28% на підлозі була блювота, що залишилася від тварин, а 24% зазнавали цей безлад. У 30% на килим рвало дитину і, незважаючи на це, 22% не гребували займатися сексом на підлозі. 91% дозволяли бавитися дітям на килимі.

До того ж, багато хто не миє руки після відвідування туалету, майже 50% протягом кількох тижнів не міняють постільну білизну. Така ж кількість людей рідко змінюють кухонні рушники і губки для миття посуду. А це все розсадники інфекцій. Кожен десятий не пере щотижня рушники, не чистить зуби 2 рази на день, та лише 53% приймають душ раз на день. Майже третина дозволяє домашнім тваринам спати в ліжку, а більш 40% пускають їх на диван.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button