Головна / Екологія / Екологічний театр з переробленого паперу

Екологічний театр з переробленого паперу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Паризька компанія Studio Andrew Todd, що спеціалізується на створенні театральних декорацій, представила проект Paper Bale Theater за створення недорогого екологічно чистого театру. Таку сцену легко і швидко можна звести і демонтувати, а її встановлення не вимагатиме великих витрат.

Задум проекту полягає у тому, що споруда виготовляється переважно з переробленого паперу. Картонний театр запланований на 135 гостей. Місця для їх можуть бути виготовлені із спресованого паперу або сіна. Монтаж і демонтаж конструкції можуть бути виконаний протягом трьох-чотирьох днів, а вартість робіт складе приблизно 15 тисяч доларів.

Читайте також: 

Paper Bale Theater має всі необхідні конструктивні елементи для театральних постановок або проведення шоу. Театр отримає чотири входи — два для глядачів і два для акторів. В якості матеріалу підлоги пропонується використовувати орендовані настилочні дошки. Для забезпечення пружності під них може бути покладений шар тенісних м’ячів.

Паперовий театр може стати в нагоді для постановок на відкритому повітрі або в якості тимчасового рішення. Щоправда, виникають питання безпеки. Насамперед конструкція буде вогненебезпечною через використання паперу, сіна і тканини.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments