Головна / Здоров'я / Грибами будуть лікувати рак

Грибами будуть лікувати рак

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

гриби від ракуЗазвичай чуємо, що гриби — це їжа, важка для шлунка, а при цьому не особливо багата корисними речами. Однак, ізраїльські дослідники говорять, що деякі гриби можуть мати позитивний впливом на імунну систему. А деякі навіть успішно лікуватимуть саркому.

Серед корисних і навіть лікувальних грибів вчені згадали такі назви, як зимовий опеньок, шиітаке, Геріц гребінчастий, Майтаке, бразильський агарік та інші.

Як говорять дослідники, зазначені гриби мають здатність знижувати активність білка NF-KappaB, який бере участь у розвитку онкологічних захворювань. Тому вчені вже спробували запропонувати «грибну терапію» для раку молочної залози і простати. Кажуть, якщо випробування покажуть позитивний результат, настане час кардинальних змін, адже гриби не роблять на організм такого деструктивного впливу, якщо не беремо до уваги грибов ядовитых, або звичну для нас  хіміотерапію. Гриби попросту стимулюють вироблення потрібних лейкоцитів («природних кілерів») і спонукають організм до боротьби з важкою хворобою.

Примітно, що МОЗ Японії ще раніше схвалив гриби Trametes versicolor для лікування раку молочної залози, легенів, простати.

А ось речовина під назвою Lentinan, яку можна знайти в грибах шиітаке, гальмує розвиток недуги у пацієнтів, хворих на рак шлунка.

Натхнення: scienceblog.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments