Главная / Здоров'я / Надлишок, а також нестача солі в раціоні уповільнює статеве дозрівання

Надлишок, а також нестача солі в раціоні уповільнює статеве дозрівання

 
 

Вчені з Університету Вайомінга виявили, що надлишок солі в раціоні, втім, як і її нестача, здатний загальмувати настання статевої зрілості. Це означає, що раціон харчування чинить прямий вплив на репродуктивну функцію сучасних людей, пише Meddaily.

20-05-15-foto-600x400-1

Дослідження показало, що наявність в раціоні солі в три рази більше рекомендованої норми (5 грамів для дорослих у день) призводить до негативних наслідків досить швидко. Також небезпечна для здоров’я повна відмова від солі. При цьому велика кількість жирів у раціоні прискорює настання статевої зрілості. Однак, як показав експеримент зі щурами, навіть велика кількість жирів при високому рівні солі не могла прискорити настання зрілості.

Читайте також: 

Вченим вперше вдалося довести, що сіль у раціоні грає настільки важливу роль для статевого дозрівання. Згідно з останніми заявами Всесвітньої організації охорони здоров’я, люди споживають занадто багато солі. Причому мова йде не тільки про сіль, яка окремо додається в їжу. Сіль навіть міститься в молоці, вершках і яйцях. Також її багато в хлібі, обробленому м’ясі (беконі, наприклад), соєвому соусі і в різних закусках, таких як чіпси.

Натхнення: www.medicinform.net

 
comments powered by HyperComments