Главная / Всесвіт / НАСА скоро оголосить про «дивне» відкриття на крижаній Європі

НАСА скоро оголосить про «дивне» відкриття на крижаній Європі

НАСА оголосить про нові знахідки, пов’язаних із супутником Юпітера Європою, під поверхнею якого, як вважається, знаходиться океан води, на прес-конференції, яка відбудеться о 14:00 за місцевим часом (18:00 GMT) в понеділок 26 вересня.

3cb9b6480916829c0613728796f4c337
«Астрономи представлять результати унікальною кампанії за спостереженнями Європи, в ході якої були отримані дивовижні докази наявності на Європі активності, можливо, пов’язаної з наявністю підповерхневого океану», написали представники НАСА в повідомленні для преси у вівторок 20 вересня.

Ці нові результати стали можливими завдяки космічному телескопу НАСА «Хаббл», сказали офіційні особи НАСА.

Читайте також: 

Астробіологи вважають Європу одним з найкращих кандидатів на виявлення позаземного життя в Сонячній системі. Під крижаною корою цього супутника Юпітера, діаметр якого становить 3100 кілометрів, знаходиться гігантський океан рідкої води; більше того, астрономи вважають, що цей океан знаходиться в контакті з кам’янистою мантією Європи, що робить можливим протікання різноманітних хімічних реакцій.

У повідомленні для преси більше не міститься жодної інформації про відкриття, однак можна припустити, що це відкриття може бути пов’язано зі струменями, що вириваються з-під поверхні Європи, які були виявлені за допомогою «Хаббла» в околицях південного полюса Європи в кінці 2013 р. Підтвердження наявності цих струменів могло б мати велике значення для астробіологів, оскільки це б означало можливість відправки роботизованого зонду для взяття проби рідини з підповерхневого океану Європи без посадки на її поверхню.

 
comments powered by HyperComments