Головна / Всесвіт / НАСА скоро оголосить про «дивне» відкриття на крижаній Європі

НАСА скоро оголосить про «дивне» відкриття на крижаній Європі

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

НАСА оголосить про нові знахідки, пов’язаних із супутником Юпітера Європою, під поверхнею якого, як вважається, знаходиться океан води, на прес-конференції, яка відбудеться о 14:00 за місцевим часом (18:00 GMT) в понеділок 26 вересня.

3cb9b6480916829c0613728796f4c337
«Астрономи представлять результати унікальною кампанії за спостереженнями Європи, в ході якої були отримані дивовижні докази наявності на Європі активності, можливо, пов’язаної з наявністю підповерхневого океану», написали представники НАСА в повідомленні для преси у вівторок 20 вересня.

Ці нові результати стали можливими завдяки космічному телескопу НАСА «Хаббл», сказали офіційні особи НАСА.

Читайте також: 

Астробіологи вважають Європу одним з найкращих кандидатів на виявлення позаземного життя в Сонячній системі. Під крижаною корою цього супутника Юпітера, діаметр якого становить 3100 кілометрів, знаходиться гігантський океан рідкої води; більше того, астрономи вважають, що цей океан знаходиться в контакті з кам’янистою мантією Європи, що робить можливим протікання різноманітних хімічних реакцій.

У повідомленні для преси більше не міститься жодної інформації про відкриття, однак можна припустити, що це відкриття може бути пов’язано зі струменями, що вириваються з-під поверхні Європи, які були виявлені за допомогою «Хаббла» в околицях південного полюса Європи в кінці 2013 р. Підтвердження наявності цих струменів могло б мати велике значення для астробіологів, оскільки це б означало можливість відправки роботизованого зонду для взяття проби рідини з підповерхневого океану Європи без посадки на її поверхню.

 
Loading...
comments powered by HyperComments