Главная / Людина / Наскільки Америка «п’яна»?

Наскільки Америка «п’яна»?

Можна вважати Америку «питущою» країною? Як показало недавнє опитування, тут 8 випускників з 10-ти не раз вживали алкогольні напої. Як правило, всі американці п’ють багато пива. Це найпопулярніший напій в країні. Матеріальний статок, соціальний статус, освіта і вік, релігійні переконання, стать впливають на прихильності місцевого населення.

7ae2550b46b96593bb3ec482604171d4
Багаті американці вживають алкогольні напої частіше тих, чий рівень доходу нижче середнього. Також люблять «розважальні» напої і активно їх дегустують студенти. Дослідження показали, що саме рівень доходів вважається основним фактором.

Врахуйте, що забезпечені американці при наявності великого доходу п’ють частіше від бідних верств населення, але вони ведуть дещо інший спосіб життя. Такі люди відвідують ресторани, виїжджають за місто, більш різноманітно проводять своє дозвілля. Приємне спілкування з колегами вони супроводжують келихом дорогого вина, пива. Кожна вилазка на природу – це ящики пива. Люди з низькими доходами не можуть собі дозволити такої розкоші.

Віруючі американці, які регулярно ходять на службу у церкву, теж вживають алкоголь, хоча серед них питущих небагато. Релігія накладає свій відбиток.

Експерти відзначають, що в зоні ризику сьогодні перебувають чоловіки віком 20-50 років. Вони можуть стати хронічними алкоголіками. Жінки в Америці п’ють менше за чоловіків.

Якщо говорити саме про колір шкіри, то афроамериканці, яких в Америці більше, випивають рідко. Люди з білою шкірою страждають алкоголізмом набагато частіше. 28% жителів з низьким доходом зловживають спиртними напоями. Серед них випускники шкіл та коледжів.

Читайте також: 

Чергова цікава особливість: багаті американці випивають частіше бідних, але вони краще знають свою міру. Жителі країни з дуже низьким доходом взагалі не п’ють алкоголь або ж зловживають ним.

Якщо говорити про історичні тенденції, то перше місце серед всіх алкогольних напоїв Америки займає пиво, далі слідує вино, третє місце — це всі інші алкогольні напої. Освічені американці більше віддають перевагу вину. Це напій багатіїв і інтелігентів. Пиво – те, що п’ють переважно бідняки, студенти і люди середнього класу.

 

 
comments powered by HyperComments