Головна / Здоров'я / Проведене протягом останніх 29 років дослідження доводить відсутність шкоди від вживання ГМО

Проведене протягом останніх 29 років дослідження доводить відсутність шкоди від вживання ГМО

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

З моменту масового поширення ГМО популярні ЗМІ почали стверджувати про шкоду таких організмів для здоров’я. Відомі газети та web-сайти постійно публікують статті, в яких повідомляється, що в ході чергового експерименту у лабораторних тварин, що вживають ГМО, виявлено небезпечні захворювання, ракові пухлини та інші побічні ефекти від вживання трансгенної продукції. Тим не менш, в таких дослідженнях зазвичай не вказуються будь-яких авторитетні джерела.

foto_cikavosti_26.09.2014-015_resized

Останні дослідження доводять, що ГМО абсолютно нешкідливий для організму тварин і людини. Доктор Елісон ван Ініннаам (Alison Van Eenennaam) з кафедри біології Каліфорнійського університету Девіса і його асистентка Емі Янг (Amy Young) опублікували наукову працю, в якій описується вплив ГМО на різноманітних тварин протягом 29 років.

Читайте також: Продукти, що погіршують якість сексу

В дослідженнях представлені дані тварин, які були протестовані до введення ГМО в масовий обіг і після нього. Наукова робота включає в себе результати первинних оглядів при народженні тварини і розтинів, зроблених після її смерті.

Вчені виявили, що ГМ-продукти абсолютно безпечні і володіють тією ж поживною цінністю, що їхні звичайні аналоги. Частота захворюваності певною хворобою ніколи не перевищувала встановлених норм.

Ван Ініннаам посилається на роботи інших вчених у цій галузі, які вели свої дослідження протягом останніх декількох десятиліть. Ні в одному випадку не було виявлено будь-якого негативного впливу ГМО на здоров’я тварин. Більш того, вчені підтвердили, що вживання людиною м’яса тварин, що харчувалися ГМО, не робить ніякого впливу на його здоров’я.

 
Loading...
comments powered by HyperComments