Главная / Технології / Смарт-годинник Samsung Gear A (Orbis) вийде восени в парі з Galaxy Note 5

Смарт-годинник Samsung Gear A (Orbis) вийде восени в парі з Galaxy Note 5

 
 

У мережі з’явилися подробиці про випуск смарт-годин Samsung Gear A (кодова назва Orbis), про підготовку яких вже ходили чутки. Як повідомив профільний ресурс SamMobile з посиланням на якихось інсайдерів, випуск моделі Samsung Gear A був відкладений корейським виробником до другої половини поточного року.

За інформацією, отриманої SamMobile, смарт-годинник Samsung Gear A будуть представлені публіці одночасно з новим фаблетом Samsung Galaxy Note 5 на осінній виставці IFA 2015. У Samsung йдуть жваві обговорення щодо остаточних термінів випуску. Судячи з усього, відстрочка дозволить Samsung зберегти оптимальний розклад з випуском продуктів і, в той же час, дасть ринку певний спокій після тріумфального виходу Apple Watch.

Читайте також: 

Нагадаємо, годинник на базі Tizen повинен отримати поворотне кільце-безель, яке буде відповідати за певний ряд функцій. Приміром, крутячи його користувачі зможуть переглядати іконки додатків на домашньому екрані, а в режимі відтворення музики кільцем можна перегортати треки. Також поворот кільця вліво/вправо допоможе або відключити будильник, або перевести його в режим дрімота. Наголошується, що це лише деякі функції, які будуть покладені на даний поворотний механізм.

Натхнення: www.ferra.ru

 
comments powered by HyperComments