Главная / Людина / Вчені: Груди впливають на психічний стан жінки

Вчені: Груди впливають на психічний стан жінки

 
 

В дослідженнях про груди і психічне здоров’я можна побачити деякі досить шокуючі факти. Розміри і форма грудей може викликати у жінки депресію.

70% жінок повідомляють, що незадоволені розміром грудей. Вони кажуть, що груди занадто малі чи занадто великі, а також вони незадоволені тим, як вони виглядають в цілому, що викликає загальне невдоволення і депресію. Це нещастя є рушійною силою для жінок, які роблять аугментацію грудей (збільшення), і це найпопулярніша косметична операція в світі.

Жінки також дивляться на стандарти ідеальних грудей. Саме через це вони втратили здатність бачити свої груди такими, якими вони є. Груди бувають всіх форм і розмірів, але мозок жінок відмовляється вірити в це. Джон Занніс, пластичний хірург з Північної Кароліни, каже: «Ми знаємо, що повнота верхньої частини грудей прекрасна, а це дуже рідко відбувається природним чином і через це жінки комплексують».

Читайте також: 

Дослідження також показало, що дівчатка, які мають великі груди, мають більш високий ризик розладів шлунка, часто використовують наркотики і дуже депресивні. 3% від всіх операцій по збільшенню грудей, виконаних в США, роблять дівчата у віці від 13 до 19 років.

 
comments powered by HyperComments