Екологія

15 жахливих фотографій Китаю, які змушують замислитися над екологією

Вулиці, заповненні сміттям.

Сьогодні Китай – це не тільки третя у світі держава за площею і перша за кількістю населення, не тільки територія з різноманітним ландшафтом і природними зонами від лісостепу до субтропіків, а ще й країна з дуже серйозними екологічними проблемами. У нашому огляді 15 страшних фотографій, які демонструють, наскільки бездумно людина ставиться до природи.

1. Хімічні нечистоти в річках

На фото зображена жінка, яка бере зразки води з річки Джіанши. Як видно, вода в річці пофарбована в червоний колір. Такою вона стала після того, як хімічний завод розташований на узбережжі, почав скидати неочищені хімічні відходи у місцеву річку.

2. Забруднення повітря

Забруднення повітря.
[ads2] Рівень «отруєння» навколишнього середовища настільки великий, що навіть повітря в 40 разів перевищує всі міжнародні норми безпеки за рівнем хімічного забруднення.

3. Хімічні відходи та водорості в річці

Хімічні відходи та водорості в річці

На картині зображені рибалки з озера Чаоху поблизу міста Хефей. Таке відчуття, що це щось надприродне, але насправді таке враження створюється через змішування хімічних відходів та місцевих видів водоростей.

4. Розливи нафти

Розливи нафти

Порт Далянь, китайська провінція Ляонін. На фото зображена дівчина, яка власноруч намагається очистити один з майданчиків від масляних плям, що утворилися від розливу нафти.

5. Побутові відходи у річках

Побутові відходи у річках

Провінція Сичуань, місто Zhugao, місцеві жителі дивляться на річку, що перетинає все місто, яка забруднена побутовими відходами.

6. Заростання озер

Заростання озер

Маленький хлопчик намагається плавати в річці Ціндао, покритої товстим шаром водоростей. Вони почали утворюватися в річці після того, як відходи від сільськогосподарської діяльності людини привели до повного зникнення місцевої флори і фауни.

7. Техносвалка

Техносвалка

Електронні відходи стали серйозною проблемою для Китаю, після того, як керівництво країни дало свою згоду на розміщення на її території найбільш масштабного звалища електричних відходів у світі.

8. Отруєння аміаком

Отруєння аміаком.

Деколи ступінь забруднення катастрофічна. На фотографії зображена риба, яка на думку експертів постраждала від отруєння аміаком.

9. Сміття на вулицях

Сміття на вулицях.

Маленький хлопчик пробирається серед сміття, яке плаває на вулицях міста Куанг-Дуна, постраждалого від затоплення.

10. Брудні річки

Брудні річки

Хлопчаки ловлять рибу в сильно забрудненій річці, вкритої водоростями (Хефей).

11. І знову нафта…

Нафтовий розлив.

Розлив нафти, китайська провінція Ляонін.

12. Загибель тварин

Загибель тварин

Напевно, зайве згадувати про те, що побічні продукти переробки сирої нафти роблять серйозний вплив на флору і фауну. На кожну тварину яке проживає в районі забруднення.

13. Смог

Смог

Через жахливий стан екологічної обстановки, в місто практично не проникають промені сонця. Виною тому товстий шар смогу, який створює враження апокаліптичної панорами.

14. Отруйні відходи у природі

Отруйні відходи в природі.

Невелика річка поблизу китайського села Лінк. Річка стала такою унаслідок скидання продуктів, що утворилися в ході роботи вугільної шахти, розташованої неподалік.

15. Сміття на пляжах

Сміття на пляжах

Жахлива картина – на фото знято людина, яка приймає сонячні ванни, не звертаючи увагу на сміття, залишене учасниками щорічного фестивалю «драконівських човнів», який за традицією проходить в околицях міста Чен-Зень (південь Китаю).

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button