Екологія

У Великобританії випробують залізниці на сонячній енергії

Благодійна організація 10:10 і імперський коледж Лондона вирішили провести спільний експеримент, в рамках якого збираються обладнати залізниці Великобританії сонячними панелями і контактними рейками. Випробування почнуться вже в січні цього року. Передбачається, що використання сонячної енергії і автономність залізничних шляхів від загальних енергомереж дозволять ефективніше використовувати електроенергію і зменшать навантаження на електростанції.

738c7000239737003e573a2b9381f051

У даний момент більшість поїздів в країні дизельні, але залізничне управління Великобританії збирається це виправити, поліпшивши таким чином екологічну обстановку і простимулювавши перехід на «чисту» енергію.

Рішення використовувати саме сонячні батареї обумовлено тим, що у віддалених районах Великобританії електростанції не зможуть забезпечити залізниці електроенергією, зате сонця скрізь багато. Якщо експеримент добре покаже себе, то вже в 2018 році влада почне масово обладнувати залізничні полотна сонячними батареями. Ціна електрики, що виробляється сонячними і світловими електростанціями, постійно знижується, тому використовувати відновлювану енергію стає все більш резонно. Так, до 2050 року влада країни має намір повністю завершити процес електрифікації.

Нагадаємо, що до 2025 року в Великобританії збираються закрити всі вугільні електростанції, замінивши їх на екологічні станції нового типу, що виробляють енергію з відновлювальних джерел.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button