Людина

16 життєвих правил, які корисно дізнатися якомога раніше

Чим відрізняється доросла людина від дитини будь-якого віку? Насамперед тим, що вона знає сувору правду життя. На власному досвіді або шляхом спостережень вона приходить до висновку, що Діда Мороза не існує, рожеві єдинороги не живуть на суничних галявинах і взагалі життя — досить сувора штука. Треба брати все у свої руки і сподіватися тільки на свої сили. У цій статті ви знайдете 16 життєвих правил, які покликані ще раз нагадати вам про це.

09-01-15-foto-600x301-2

1. Ніхто не дасть вам вичерпної відповіді на питання, як бути щасливим і успішним.

В інтернеті повно статей, що дають поради про досягнення щастя і успіху в справах. Деякі з них навіть засновані на реальних історіях вельми гідних людей. Але жодна така стаття, жоден курс не дає гарантію, що викладені способи і методи спрацюють особисто для вас. Немає універсального, діючого для всіх рецепту, на жаль.

2. Не завжди найлегший шлях є правильним.

Нам з усіх боків говорять про те, що займатися потрібно тільки тим, що подобається, до чого лежить душа. Однак далеко не завжди найприємніше заняття є правильним і корисним. Краще повільно робити потрібні речі, ніж швидко і з задоволенням займатися дурницями. Шлях до мети найчастіше лежить через бездоріжжя і вибоїни і зовсім не схожий на приємну поїздку по автостраді.

Читайте також: Прості правила успішної людини

3. Думка оточуючих може руйнувати.

Ні, не ігноруйте повністю думку оточуючих людей, але не дозволяйте їй однозначно формувати ваш настрій і порядок денний. Просто приймайте її до відома, але не більше.

4. Ваше близьке оточення може зробити вас сильним або втопити.

Яким би сильною, розумною і вольовою людиною ви не були, вам мало чого вдасться домогтися без підтримки. Перечитайте біографії великих людей, і в тіні кожного ви знайдете дружину, соратника або навіть цілу команду, які йому допомагали. З величезною обережністю і ретельністю відбирайте людей у своє ближнє коло.

5. Принципи — це незручно.

Суворе дотримання своїх принципів і правил не зробить вас найпопулярнішою, приємною і м’якою людиною. Іноді від ваших принципів можете страждати не тільки ви самі, а й улюблені вами люди. Принципи — це як жорстке ліжко, на якому незручно спати, але яке формує хороший хребет.

6. Ви завжди будете неймовірно недосконалі.

Але це не привід опускати руки.

7. Комфорт вбиває мрії.

Немає нічого поганого в бажанні забезпечити собі зручне і повне задоволень життя, але слід пам’ятати, що на цьому закінчується рух вперед. Так що доведеться вибирати щось одне.

8. Якщо ви хочете чогось досягти, то для цього необхідно докладати зусилля.

Якщо ви хочете чогось нового, то ви повинні припинити робити щось старе. Якщо ви хочете щось, чого ви ніколи не мали, то ви повинні зробити те, що ви ніколи раніше не робили. Суть в тому, що ви ніколи не опинитеся в іншій точці, поки будете стояти на місці.

9. Наше життя — це результат тільки нашого вибору.

Різниця між декількома варіантами майбутнього полягає тільки в зробленому вами виборі. Ви не продукт обставин, ви продукт власних рішень. Іноді це складно визнати і так хочеться перекласти відповідальність на когось іншого. Але насправді саме ви і ваші рішення є першопричиною всього.

10. Єдине ланка між бажанням і володінням — це дія.

Цей закон життя діє невідворотний, як закон всесвітнього тяжіння, і нікому ще не вдавалося його обдурити.

11. Якщо за успіх не було достатньо заплачено, то він не має цінності.

Тільки витрачені зусилля і подолані перешкоди роблять ваше досягнення по-справжньому важливим. Світ повний багатих людей, які стали такими за правом народження, але кому вони цікаві? Зате всі захоплюються людьми, які своїми зусиллями домоглися чогось, навіть якщо їх успіх і виглядає досить скромним.

12. Проблеми є частиною кожної історії успіху.

Якщо у вас виникли проблеми, це добре. Це означає, що ви рухаєтеся вперед. Це означає, що ви вчитеся і ростите. Єдині люди, у яких немає ніяких проблем — це ті, які нічого не роблять.

Читайте також: Шість якостей для успіху в житті

13. Фокусування вирішує все.

Пробити стіну можна тільки стислою в кулак долонею, направивши всю свою силу тільки в одне місце. Не треба безладно молотити руками повітря: може, з боку це і буде виглядати ефектно, але результату точно не принесе.

09-01-15-foto-600x375-1 (2)

14. Те, чого ви хочете, і те, чого ви досягнете, не завжди одне і те ж.

Всі історії успіху малюються нам як двовимірний графік зростання і падінь. Герой чітко бачить мету і неухильно рухається до неї, долаючи перешкоди. Але насправді будь-який життєвий шлях скоріше схожий на заплутаний лабіринт з безліччю пасток, відгалужень і тупиків. І далеко не завжди ми приходимо саме до того виходу, який намітили спочатку. А багато хто взагалі вибирають собі зручний тупичок і вирішують в ньому влаштуватися.

15. Ви саме там, де ви повинні бути в цей самий момент.

Навіть якщо щось йде не так, як вам хотілося б. Навіть якщо ви зайшли не туди і бажаєте все почати спочатку. Кожен досвід і кожен крок необхідні.

16. Ви не можете змінити вчорашній день, але ви можете подбати сьогодні про завтрашній день.

Живіть у сьогоденні. Але не забувайте, що саме воно формує майбутнє.
Життя, за великим рахунком, це низка випадкових подій, на які ми можемо зробити тільки непрямий вплив. Але саме цей вплив в кінцевому підсумку виявляється вирішальним.

Не упускайте можливості зосередитися на тому, що дійсно залежить від нас, і не жалкуйте про те, що нам не підвладне.

Не дивіться назад. Просто візьміть правильний курс і впевнено рухайтеся вперед. Ми не маємо ніякої можливості дізнатися, що саме чекає нас за горизонтом, але саме це робить подорож ще більш захоплюючою!

Натхнення: flytothesky.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть