Людина

Мужчини романтичніші від жінок

Виявляється, що чоловіки більше романтичніші чим жінки. Опитування показало, що майже 50% чоловіків закохувалися з першого погляду, серед жінок таких виявилося тільки 28%.

Хтось вірить у кохання з першого погляду, хтось ні, але багато письменників і режисерів не втомлюються писати книги і знімати фільми про це усепоглинаюче почуття, яке прикрашає життя і забарвлює його у нові тона. Здавалося б, особливо романтичними є жінки з їх тонкою натурою і романтичною душею. Але останні дослідження американських учених говорять про зворотнє. Виявляється, представники сильної статі є куди більш романтичними натурами, ніж прийнято важати. Безумовно, чоловіки часто забувають про різноманітні пам’ятні дати, важливих для жінки, наприклад, таких, як день знайомства, і не завжди купують подарунки до Дня святого Валентина, хоча не забувають про http://trade-city.ua/ для коханих,  але вони набагато частіше стають жертвами любові з першого погляду.

Психологи і соціологи з Університету Вашингтона на чолі з професором Джеймсом Шварцем опитали приблизно 10000 чоловік. Онлайн-опитування складалося з 1300 питань, які стосувалися практично всіх сфер відносин, від сексу до особистих якостей людини. За підсумками опитування вчені дійшли висновку, що з першого погляду закохувалися приблизно 48% чоловіків, у той час як подібна любовна недуга торкнулася всього 28% жінок. Своїм особистим життям повністю задоволені 74% опитаних, а 66% вважають, що знайшли в своєму чоловікові або дружині споріднену душу. Також багато хто відзначив, що люблять ходити по вулиці, тримаючись за руки, часто займаються сексом, цілуються, придумують ласкаві прізвиська і не забувають говорити один одному заповітні для будь-якої людини слова: «Я тебе люблю».

Правда, опитування не обійшло і неприємні факти. Майже третина чоловіків і 19% жінок зізналися, що раніше зраджували своєму постійному партнерові, а дехто це роблять постійно. При цьому більшість опитаних не вважає фізичну зраду приводом для розірвання шлюбу. Майже всі погодилися, що причиною сварок і розладів в сім’ї є невміння або небажання спілкуватися один з одним, а серед найбільш популярних причин розладу в парі значиться відсутність взаєморозуміння. Також було встановлено, що в сучасному світі число романтиків, готових любити просто за прекрасну душу і красиві очі, різко скорочується. Приблизно 40% чоловіків і жінок вважають гроші важливіше любові і будь-яких романтичних відносин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button