Людина

Жінки за 20 років стали більш розкутими в сексуальному плані

Жінки за 20 років стали більш розкутими в сексуальному плані“Жінки зрівнялися з чоловіками в сексуальній революції і навіть обігнали їх у плані відносин зі своєю статтю, але при цьому саме жінки платять найбільшу ціну в сенсі захворювань, що передаються статевим шляхом, і незапланованих вагітностей “, – пише Independent.

Нині в чотири рази більше жінок, ніж 20 років тому, повідомили про наявність у них досвіду сексуальних відносин з іншою жінкою. Крім того, за даними британського дослідження National Survey of Sexual Attitudes and Lifestyles, опублікованого в журналі The Lancet, вони починають статеве життя раніше і у них більше статевих партнерів протягом життя, ніж у минулого покоління. Дослідження проводилося між 2010 і 2012 роками на основі докладного опитування понад 15 тисяч дорослих у віці від 16 до 74 років.

При цьому кожна десята жінка заявила, що її насильно примушували до заняття сексом. Лише кожен 71 -й чоловік повідомив про такий досвід.

“Ми можемо бачити, що швидкість змін у чоловіків і жінок була різною за останні десятиліття. Різниця в поведінці чоловіків і жінок скорочується “, – відзначає професор Кайе Уеллінгс з Лондонської школи гігієни і тропічної медицини, один з керівників дослідження.

“У деяких аспектах сексуальної поведінки, наприклад, за кількістю партнерів, вона скоротилася, в інших, таких як початок статевого життя, різниця зникла, і в третіх, таких як досвід відносин зі своєю статтю, жінки обігнали чоловіків”, – зазначила експерт. Так, число жінок, які мають досвід сексуальних відносин зі своєю статтю, збільшилася з 4 % в 1990 році до 16 % в 2010-2012 роках.

При цьому, незважаючи на таку сексуальну лібералізацію суспільства, люди в цілому стали рідше займатися сексом. Як чоловіки, так і жінки зараз в середньому займаються сексом менше п’яти разів на місяць, тоді як десятиліття тому цей показник перевищував шість разів на місяць, зазначає автор статті Стів Коннор.

Натхнення: inopressa.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button