Людина

Експерти: оптимісти здоровіші від песимістів в 2 рази

Як заявляють дослідники з університету Іллінойс, їм вдалося визначити, що оптимістично налаштовані особистості в два рази здоровіші від іншої частини населення.

11-01-15-foto-600x337-1 (3)

Зокрема, медики стверджують, що люди, які ніколи не скаржаться на відсутність настрою, набагато рідше хворіють на серцево-судинні недуги. Група фахівців під керівництвом Rosalba Hernandez протягом тривалого часу вивчали зв’язок між станом здоров’я і наявністю депресії. Підсумки експериментів ґрунтувалися на аналізі декількох показників, таких як, індекс маси тіла, артеріальний тиск, рівень глюкози, дієта, вживання тютюну і фізична активність.

Читайте також: Оптимізму можна навчитися

З’ясувалося, що чоловіки і жінки, які оптимістично сприймають життя, мають більше шансів залишитися здоровими, в порівнянні з тими, хто спочатку песимістично налаштований. На думку вчених, кількість випадків розвитку серцево-судинних недуг безпосередньо залежить від сприйняття і світогляду людини.

Дослідники повідомляють, що в ході здійснення клінічних випробувань, науковці також вивчали соціально-демографічні фактори, етнічну приналежність, освіту та матеріальну забезпеченість респондентів. Учасниками експерименту стали афроамериканці, китайці, латиноамериканці, а також представники білої раси.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button