Людина

Завдяки “золотим візами” Португалія поповнила держбюджет на 242 млн євро

Завдяки "золотим візами" Португалія поповнила держбюджет на 242 млн євроНедавно стало відомо, що Міністерство закордонних справ Португалії продовжило дію 388 «золотих» віз. Нагадаємо, їх почали видавати в жовтні 2012 року громадянам 24 країн світу для залучення в країну заможних інвесторів, які можуть внести вагомий внесок в португальську економіку.

«Золоті візи» є спрощеною процедурою видачі виду на проживання терміном на 1 рік для населення країн, які не є членами Євросоюзу. При цьому візи видаються тільки після виконання будь-якого з нижчеперелічених пунктів :

• перевід до державного бюджету Португалії більше мільйона євро;

• придбання нерухомості на суму не менше 500 тисяч євро;

• створення мінімум 10 робочих місць.

Руї Машете, який є міністром закордонних справ країни, підкреслив, що з 388 продовжених віз жодна не була видана за створення нових робочих місць. Однак, незважаючи на це, програма виявилася дуже ефективною і принесла Португалії 242 млн євро. Відзначимо, що видами на проживання володіють в основному громадяни Китаю (295 віз). Візами також володіють 19 росіян, 11 бразильців і 10 ангольців.

Слід підкреслити, що перша «золота » віза видається на 1 рік, після чого її можна продовжити два рази на 2 роки. Після чого через 5 років постійного проживання в країні громадянин отримує постійний вид на проживання, а через 6 років він може претендувати на громадянство.

Інформацію про російський бізнес ви можете почерпнути  – в діловому довіднику Azstatus.ru, який являє собою інформаційну базу даних, в якій міститься інформація про всіх підприємців Російської Федерації, а також інформація про російські компанії (юридичні особи). Всього в такому довіднику більше 10 мільйонів записів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button