Екологія

62 млн людей постраждали від стихійних лих у 2018 році

За 2018 рік від стихійних лих по всьому світу постраждали понад 62 млн осіб, з них половина — 35 млн — від повеней. Про це йдеться в доповіді Всесвітньої метеорологічної організації.

Серед небезпечних кліматичних явищ 2018 року ВМО зазначає пожежі в західній частині США, літню спеку в Європі і Японії, супертайфун Мангхут, повінь в індійському штаті Керала.

Кліматичні коливання все частіше позначаються на продовольчій безпеці жителів землі. У 2017 році число людей, які недоїдають, збільшилася до 821 млн осіб, у тому числі з-за посух, пов’язаних з Ель-Ніньо. З 17,7 млн людей, які покинули свої місця проживання в інші частини країни, понад 2 млн осіб переїхали з-за природних катаклізмів.

Сам 2018 рік став четвертим в історії людства за аномально високої температури. Вище середня температура була тільки за останні три роки.

Згідно з прогнозами на цей рік, США торкнуться сильні повені у квітні та травні 2019 року. Вони торкнуться дві третини штатів — близько 200 млн людей, що живуть біля великих річок, будуть в небезпеці. Найбільше можуть постраждати жителі району річок Міссісіпі, Теннессі і Міссурі.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button