Екологія

У Бразилії зменшується площа лісів

Амазонські джунглі рекордно скорочуються. З серпня 2017 року по липень 2018 року регіон втратив найбільшу кількість дерев за десять років — зникло 7,9 тисячі квадратних кілометрів лісу. Про це повідомляє BBC, посилаючись на уряд Бразилії.

Згідно зі статистикою, найбільше лісу було втрачено в штатах Мату-Гросу і Пара. Серед причин — незаконна вирубка, організована злочинними угрупованнями. Зростання втрат лісу за останній рік склало 13,7 %.

Втім, треба зазначити, що з 2004 року, коли федеральний уряд почав активно боротися зі скороченням площі амазонського лісу, втрати навіть в цьому рекордно поганому році знизилися на 72 % (тоді в рік знищувалося близько 27 тисяч квадратних кілометрів лісу).

Також варто зазначити, що активісти та організації, які борються за збереження лісів, стурбовані тим, що новий президент Бразилії Жаїр Болсонару заявляв, що віднесе всіх активістів земельних прав до терористів і побудує шосе через Амазонію, що може призвести до вирубки лісів розміром більше, ніж територія Німеччини.

Кнопка «Наверх»
Закрыть