Земля

7 найдивніших ринків у світі

Якщо ви хочете придбати еліксир молодості, магічний амулет або навіть супутницю життя, скористайтеся інформацією з даної статті. Прочитавши її, ви дізнаєтеся про найбільш дивні ринки на нашій планеті.

7 найдивніших ринків у світі

На вуличних ярмарках і ринках можна купити буквально все – від еліксиру молодості, черепа тварини і до дружини. Дізнайтеся, де можна зробити незвичні покупки!

1. Ла-Пас, Болівія.

Один з найбільш дивних вуличних ринків знаходиться в найбільш високо розташованій столиці світу – Ла-Пасі. На висоті понад 3000 метрів, у районі Calle Linares тягнеться ряд нестандартних стендів і магазинів. На робочому місці відьом, ворожок, астрологів або чаклунів можна придбати буквально все, що повинно принести здоров’я, успіх і гроші. Тут ви зустрінете зародок лами, дохлих жаб і сотні різноманітних амулетів.

2. Ломе, Того.

Не менше вражає і ринок в Ломе – тут можна придбати ноги слонів, голови леопардів, лапи шимпанзе або серця коней. Така продукція використовується в Африці для традиційних способів лікування найрізноманітніших захворювань. Деякі необхідно подрібнити і з’їсти, інші проковтувати цілком, а деякі – втирати в шкіру.

[ads2] 3. Цюріх, Швейцарія.

Швейцарська компанія Freitag славиться виробництвом найбільш модних сумок на ринку. Їх популярність обумовлена не тільки стильним дизайном, але також тим, що вони з вторинної сировини. З 2006 року цю продукцію можна придбати у магазині, який був побудований з 17 контейнерів. Ця торгова точка має 26 метрів висоти, на самому верху встановлений телескоп, щоб ще більше урізноманітнити клієнтам візит.

4. Париж, Франція.

Де можна купити опудало лося, скелет жаби або жука «Голіафа» розміром з кулак? Для жителів Парижа відповідь проста – в Deyrolle. Історія цього дивного місця починається з кінця XIX століття – ентомолог Deyrolle відкрив магазин з опудалами тварин ще в 1831 році. Це місце і зараз користується успіхом серед молодих вчених і багатих колекціонерів.

5. Кабул, Афганістан.

Ка Farushi – вузька вуличка в одному з найстаріших районів столиці Афганістану – Кабулі. Там, в оточенні майже зруйнованих будівель, весь вільний простір заповнений співом птахів. Тут можна купити співочих птахів будь-якого виду – від канарки до солов’я. В Афганістані птиці є одними з найпопулярніших домашніх тварин.

6. Damnoen Saduak, Таїланд.

Плавучі ринки характерні для Таїланду. Найвідоміший – Damnoen Saduak Floating Market, який знаходиться в провінції Samut Songkhram. Це близько 100 км на захід від Бангкока. Ринок являє собою справжню пам’ятку. Незалежно від того, якою мірою це культивування традицій, а в якій – бажання заробити на туристах, Damnoen Saduak – залишається місцем, яке варто побачити.

Читайте також: 


7. Могила, Болгарія.

Найскандальніший ринок перебуває в одній з європейських країн. У болгарському селі з досить специфічною назвою Могила, можна купити собі дружину. Тисячі молодих жінок з цієї нагоди вбираються у свої кращі одежини, прикрашають обличчя косметикою та ювелірними виробами. Під пильним оком батьків вони демонструють свої принади, розраховуючи знайти багатого чоловіка. Якщо дівчина викликає інтерес чоловіка, приходить пора торгу. Ціни на майбутніх дружин варіюються від 1 до декількох тисяч євро.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button