Людина

Схильність до депресії може зародитися в утробі матері

Насіння депресії можуть бути посіяні ще в утробі матері, вважають фахівці з Інституту психіатрії при Королівському коледжі в Лондоні.

92148ab6aa0bc3e50cfd34c9919b6367

Дослідження показують, що дорослі до трьох разів частіше страждають від депресії, якщо їх мати була схильна до депресивних симптомів під час вагітності. Вважається, що вплив високих рівнів гормонів стресу в утробі матері чинить значний вплив на мозок ще не народженої дитини. Відповідно до цифр, допологова депресія впливає на 1 з 10 жінок.

Фахівці розглянули понад 100 британських матерів і їх потомство на предмет жорсткого поводження з дітьми та депресії в дорослому житті. Результати показали, що з 35 дорослих нащадків, матері яких переживали депресію під час вагітності, 57% самі постраждали від депресії в подальшому житті. Жорстоке поводження з дітьми, в тому числі фізична, сексуальна і емоційна жорстокість і зневага були виміряні у віці 11, 16 і 25 років у ході інтерв’ю з потомством. Дослідники виявили, що жорстоке поводження було більш поширене серед дітей матерів, які були придушені під час вагітності (49% порівняно з 28%).

Фахівці відзначають, що скринінг усіх вагітних жінок на наявність депресії і лікування тих, хто цього потребує, допоможе знизити ризик розвитку цього стану серед дітей у дорослому житті.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments