Людина

Американські лікарі назвали 10 продуктів для здоров’я мозку

Американські лікарі з центру Health Line розповіли, як можна поліпшити здоров’я мозку. Фахівці повідомили, що для цього необхідно ввести в раціон 10 продуктів.

Медичні працівники відзначають, ягоди містять антиоксиданти, які покращують зв’язок між клітинами головного мозку і допоможуть знизити ризик неврологічних захворювань. Авокадо — це джерело поліненасичених жирів, які підвищують когнітивні здібності. Вживання броколі також допоможе поліпшити пам’ять. Фахівці рекомендують вживати жирну рибу, наприклад, лосось або тунця, вона містить Омега-3, поліпшує структуру клітин головного мозку. Темний шоколад і каву в комплексі містять антиоксиданти, флавоноїди і кофеїн і підвищують концентрацію уваги.

Також фахівці порадили в помірних кількостях вживати яйця, оскільки вони перешкоджають усихання мозку. Зелений чай і апельсини містять вітамін С, який захищає клітини мозку від впливу вільних радикалів. Ще одним продуктом, необхідним для здоров’я головного органу центральної нервової системи, є горіхи. Вони містять вітамін е, що захищає від окисних процесів в організмі.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button