Людина

Дієта з низьким вмістом білка і великою кількістю здорових вуглеводів може продовжити життя

Зниження споживання білка і збільшення споживання здорових вуглеводів, таких, як свіжі фрукти і овочі, продукти з цільного зерна і бобові, може бути ключем до довгого і здорового життя, стверджують австралійські вчені з Університету Сіднея.

0e24fe3096a5219cf9af2ae547aea2ab

У тестах на мишах було встановлено, що зміна споживання білків і вуглеводів володіє тими ж перевагами, як зниження споживання калорій на 40%. Попередні дослідження показали, що суворе обмеження калорій може поліпшити обмін речовин і збільшити тривалість життя.

Читайте також: 

При цьому фахівці вважають, що стратегія вживання меншої кількості високоякісного білка і більшої кількості здорових вуглеводів може виявитися складним для деяких людей. Хороші джерела білка включають яйця, молоко, біле м’ясо і сою, а споживання здорових вуглеводів означає вибір таких продуктів, як свіжі фрукти і овочі, цільнозернові продукти і бобові, та уникнення рафінованого цукру, білого хліба та випічки.

Експерименти на мишах показали, що дієта з низьким вмістом білка і високим вмістом корисних вуглеводів має ті ж переваги, що і обмеження калорій, з точки зору активності інсуліну, рівня цукру в крові та рівня холестерину. Навіть якщо миші з’їдали більше, їх метаболізм був вищим, ніж у мишей з обмеженням споживання калорій, і вони не набирали додаткову вагу.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»