Екологія

Білл Гейтс спробував воду, перероблену з людських нечистот

У нашому світі величезна кількість проблем, багато з яких сучасна людина, що живе в «цивілізованій» частині світу навіть не може собі уявити. Складно повірити, однак багато бідних країн відчувають гостру нестачу звичайної питної води. Відсутність води в достатній кількості не тільки не дозволяє місцевим жителям в будь-який час втамувати спрагу, але й дотримуватися хоча б мінімальної вимоги особистої гігієни.

09-01-15-foto-600x394-1

Як відомо, людина дуже сильно залежить від води. Більше того, значною мірою організм людини складається саме з води. Виходячи з цього, засновники проекту Omnipricessor вирішили спробувати створити спеціальну установку, яка могла б виробляти воду з людських нечистот.

[ads2] Ідея не стала революцією. Про те, що нечистоти людини теоретично можна перетворити на чисту воду – вчені знали дуже давно. До недавнього часу не існувало пристрою, що міг би це зробити.

Система Omnipricessor збирає нечистоти в спеціальному резервуарі, після чого випаровує з них воду і проводить її через кілька рівнів очищення та дезінфекції. І це ще не все. Справа в тому, що відходи, які залишилися, Omnipricessor перетворює на паливо для електрогенераторів. В результаті відходи 100 тисяч чоловік дозволяють отримати 86 тонн чистої води і 250 кВт електроенергії.

Читайте також: Нова технологія від Panasonic для очищення води

Проект Omnipricessor був підтриманий одним з найбагатших людей планети – Біллом Гейтсом. В рамках цієї підтримки, засновник корпорації-гіганта Microsoft навіть погодився взяти участь у рекламній акції. Гейтс на камери випив склянку води отриманої з людських нечистот за допомогою системи очищення. Про свої враження він написав в особистому блозі, де крім розповіді про те, як важлива і корисна система Omnipricessor було написано щось на кшталт «стакан смачної чистої води».

Натхнення: novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button