Людина

Більше 40% жителів КНР страждають від постійного стресу

Провідні наукові працівники реалізували цікавий експеримент, в ході якого дослідники зафіксували, що 40% жителів КНР страждають від постійного стресу.

Більше 40% жителів КНР страждають від постійного стресу

За словами фахівців, головною причиною такого явища вважається погіршення економічного стану в країні. Згідно з відомостями, отриманими в ході здійснення соціального опитування, понад 40% громадян Китайської Народної Республіки мають проблеми у діяльності нервової системи. Експерти повідомили, що даний показник є найвищим за всю історію спостережень. Нагадаємо, що в 2014 році на стрес скаржилися близько 28% представників слабкої і сильної статі.

Психологи стверджують, що головний фактор, який впливає на ймовірність появи тривоги у чоловіків і жінок – це незадовільний економічний стан країни. Більше половини опитаних респондентів заявили, що вони всерйоз переживають за свої фінансові невдачі. Крім того, науковці зафіксували, що постійному стресу піддаються не тільки жителі великих міст. У зв’язку із змінами моделі китайської економіки багато підприємств і фірм переносять свій бізнес за межі КНР. Таким чином, стрімка урбанізація та безробіття стають головними причинами для появи занепокоєння сільських жителів. Слід зауважити, що, незважаючи на погіршення показників, китайці, як і раніше залишаються одними з найбільш оптимістичних народів.

За словами опитаних 88% учасників проектів, вони сподіваються, що наступні покоління будуть жити щасливіше і краще. Слід зауважити, що з подібним твердженням погодилися лише 32% жителів Сполучених Штатів Америки. Результати спостережень опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments