Людина

Британські медики назвали шість ознак раку у чоловіків

Медики з Великобританії назвали шість найчастіше ігнорованих ознак раку у чоловіків. Коли слід звернутися за допомогою до фахівців для профілактики онкології і які симптоми вважаються небезпечними, повідомляє зарубіжне видання Express.

Дуже часто представники сильної статі не звертають уваги на прояви небезпечної патології. До таких ознак експерти віднесли присутність крові в сечі, пов’язане з порушеннями роботи кишечника або ж сечо-статевої системи.

Чоловікам також слід уважно ставиться до різних змін на шкірному покриві. Так, висипання навколо сосків, набряклість в зоні грудей, деформації можуть говорити про рак молочної залози, попри те, що вона більше поширена серед жінок.

Фахівці згадали і кашель, супроводжуючий не тільки простудні захворювання. Якщо кашель не проходить, а навпаки, посилюється, слід звернутися до лікаря. Симптом може супроводжуватися появою крові, що свідчить про ймовірність запалення легенів. Крім того, занадто стрімке схуднення без вагомих на те причин також може бути причиною для тривоги.

Медики розповіли, якщо сечовипускання супроводжується болем, не варто ігнорувати цього явища і проконсультуватися у лікаря. Ще одним чинником може бути збільшення розміру яєчок. Останнє може вказувати на поширену онкологічну патологію, відзначили британські дослідники.

Кнопка «Наверх»