Здоров'я

Британські вчені розробили спосіб омолодження організму

Британські дослідники з Університетського коледжу Лондона вивчили зв’язок між харчуванням, обміном речовин і роботою імунної системи, в результаті чого розробили спосіб омолодження організму. Результати дослідження були опубліковані в журналі Biotechnology and Biological Sciences Research Council.

foto_cikavosti_2908.2014-09

Згідно з даними вчених, у міру старіння організму у людини знижується імунітет, і літні люди частіше страждають від важких форм різних інфекцій і раку. Крім того, з віком вакцинація стає менш ефективною, а метаболізм імунних клітин тісно пов’язаний з процесами старіння.

Читайте також: Британські вчені оголосили 11 правил довголіття

Раніше вчені встановили, що старіння клітин імунної системи контролює молекула під назвою р38 МАРК, яка сповільнює цей процес, і навчилися управляти її роботою з допомогою медикаментів. У ході нового дослідження фахівці виявили, що робота цієї молекули пов’язана з рівнем поживних речовин всередині клітини.

Дослідники вже успішно випробували препарат, керуючий молекулою р38 МАРК, для лікування запальних захворювань і планують використовувати з’єднання для підвищення імунітету літніх людей та омолодження організму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments