Людина

Психологи: перебір з «Фейсбуком» призводить до розлучень

СоцмережаЗгідно з оприлюдненими результатами дослідження психологів з університетів Гаваїв і Міссурі, надмірне захоплення соцмережею Facebook призводить до розриву відносин між партнерами і сімейним розлученням.

Учені, вважають, що ті чоловіки і жінки, що проводять в соцмережі одну годину в день або більше, ризикують отримати конфліктну ситуацію у відносинах зі своїми партнерами. У свою чергу наслідки будуть плачевними – розрив відносин або ж розлучення.

Приблизно 80% учасників експерименту розповіли, що дійсно почали сваритися зі своїми половинками через перебір з “Фейсбуком”. Крім цього перегляд у соцмережі сторінки свого партнера нерідко приводив до ревнощів і скандалів, наприклад, коли виявляються фото “з минулого”.

У дослідженні взяли участь близько трьохсот осіб. Результати показали, що Facebook-користувачі досить часто намагаються розшукати в соцмережі своїх екс-супутників, що теж призводить до підриву довір’я у відносинах з нинішнім партнером.

У зв’язку з цим психологи рекомендують молодим парам користуватися соцмережею помірно, приділяючи більше уваги своїй половинці.

Натхнення: therussiantimes.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button