Здоров'я

Чому лікарі не радять спати без одягу

Спати повністю без одягу може бути приємно і навіть корисно, адже шкіра в такому випадку не пріє, але насправді краще цього не робити. Лікар пояснив, чому не треба спати голяка.

Всі ми спимо в різних положеннях, різну кількість часу, в одязі та без нього. Ніхто не питає, як йому правильно спати, адже це суто індивідуальна річ. Проте, існують наукові дослідження, які говорять, як спати з користю для здоров’я — адже сон іноді може бути шкідливий через наших власних звичок.

Одну з таких шкідливих звичок озвучив у своєму відео в TikTok лікар Ентоні Юн. Він розповів, що спати голяка не варто — це може бути шкідливо як для самої людини, так і для його партнера. Свою точку зору доктор пояснює дуже просто – навіть уві сні ми продовжуємо виділяти гази та невеликі кількості випорожнень.

За його словами, ці виділення разом з кишковими бактеріями можуть залишитися на ліжку, якщо ми спимо без спідньої білизни. І правда, такий момент є. Наша видільна система продовжує виробляти фекалії навіть уві сні, і частина з них дійсно виходить назовні, навіть якщо ми цього не помічаємо. Те ж саме відбувається і з кишковими газами.

Однак, як показали більш ранні якісні дослідження, бактерії, що містяться в кишкових газах, не становлять загрози для нашого організму. Звичайно, нікому не буде приємно заносити в організм бактерії, які недавно з нього вийшли, але це не смертельна загроза. Проте, для підстрахування краще все ж послухатися поради лікаря і спати в спідній білизні. Сніданок в ліжко в такому випадку, до речі, теж така собі ідея.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button