Різне

Цікаві факти про зарплати

1. Виявляється, є рейтинг найбільш незаслужено високих зарплат. Перше місце в ньому вже багато років займають агенти з нерухомості!

2. Знаменитий капіталіст Генрі Форд назавжди увійшов в історію своїм широким жестом. Через 11 років після заснування свого автомобільного заводу – він в один день подвоїв зарплату всім працівникам. Після цього робітники почали самі купувати машини Форда.

3. Одного разу робітники одного з заводів Томаса Едісона застрайкували, вимагаючи надбавки до зарплати. Великий винахідник вчинив просто – він зробив кілька винаходів, які зробили працю цих робітників абсолютно непотрібною.

4. Найменшу зарплату у світі отримують посли доброї волі ООН. Джеррі Холлівел, Стінг, Елтон Джон, Майкл Дуглас, Стіві Уандер, Лучіано Паваротті та багато інших, які отримували на цій посаді зарплату всього – 1 долар на рік.

5. У Японії роботодавець солідно збільшує зарплату співробітника, якщо той має можливість працювати вдома. Цим самим роботодавець економить на дорогих офісних приміщеннях та оснащенні робочого місця.

6. Працівники британських підприємств отримали законне право цікавитися рівнем зарплати своїх колег. Роботодавці тепер зобов’язані розкривати всі дані про зарплату співробітників. Хоча експерти побоюються, що цей закон призведе до погіршення атмосфери в колективах.

7. В Англії жінки отримують зарплату в середньому на 17% менше, ніж чоловіки.

8. Вчені вирахували найкращий час, щоб просити про підвищення зарплати, – це середина кожного тижня. У середу чотири з п’яти босів воліють обговорювати зарплати, стверджують психологи, спираючись на дані статистики.

9. Генералісимус Суворов зазвичай міняв всю свою зарплату на срібні рублі і після битви нагороджував солдатів. Вони вважали за честь зробити в монеті дірочку і повісити її собі на груди.

10. У багатьох європейських конторах і фірмах на стіні висить плакат з написом: “Пам’ятайте, зарплату ви отримуєте від клієнтів!”.

11. Власник компанії Apple був знаменитий на весь світ своєю легендарною зарплатою – всього 1 долар на рік. Правда, за заслуги перед компанією, рада директорів щорічно преміювала шефа сумою в розмірі 70 мільйонів доларів.

12. Автор книги «Аліса в країні Чудес» Льюїс Керролл випустив свою казку величезним на ті часи тиражем – 150 000 примірників. Після цього Керолл звернувся до керівництва коледжу, де він працював з проханням … понизити йому зарплату. Тому що гонорарів від книги цілком вистачало на безбідне життя.

13. Одного разу водії автобусів в Гонконгу зажадали підвищення зарплати. В іншому випадку вони пригрозили, що стануть їздити не порушуючи ПДР! Місцева влада почала побоюватися, що на перевантажених вулицях міста це призведе до пробок. І підвищили зарплату водіям.

14. Німцеві потрібно проробити 10 хвилин, щоби заробити на кілограм хліба, 3 хв. достатньо на 1 літр бензину. Щоби купити холодидьник необхідно 30 год. 20 хв. робочого часу, на телевізор 83 год.30 хв. Порахуймо наші копійчані заробітки…


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button