Різне

Де в світі найдешевша нерухомість?

26.05.2014_250Після Єгипту за мінімальною вартістю житла йде Болгарія, де навіть на морському узбережжі можна купити непогану квартиру, ціна якої буде дешевше, ніж в інших Європейських країнах. Порівняно недорого коштують будиночки в Чорногорії, Греції. Але так як всі ці країни межують з морями, то, відповідно, і вартість на нерухомість у цих державах буде залежати ще й від того, наскільки далеко від моря вона буде розташовуватися. Ну, звичайно ж, у столиці житло буде коштувати значно дорожче, ніж в регіонах.

Не дивлячись на те, що Чорногорія і Хорватія – країни близькі за менталітетом і розташовані одна від одної недалеко, все-таки в Хорватії вартість нерухомості буде вищою. Але зате трохи дешевше можна купити житло в Боснії і Герцеговині. Також серед країн з найдешевшою нерухомістю аналітики нерідко виділяють Чехію, Кіпр та Іспанію, а з далеких країв недорогими апартаментами славиться Таїланд та Індія, але і рівень життя в цих країнах не дуже привабливий для інвесторів.

Якщо порівнювати вартість нерухомості в Україні з цінами на житлові та нежитлові приміщення в інших країнах світу, то стане зрозуміло, що за середню ціну будинків, квартир, земельних ділянок в Криму і Києві можна придбати аналогічне нерухоме майно майже у всіх країнах світу. Таким чином, дуже часто вартість нерухомості в Україні є невиправдано завищеною, хоча рівень життя поки що не на найвищому рівні (економіка, екологія і т.д.).

Непристойно дешеві пропозиції можна знайти як серед української і російської нерухомості, так і серед нерухомості в інших країнах. Припустимо, зубожілий будиночок в селі Болгарського регіону Монтана може коштувати близько 4 тисяч доларів. Квартиру в якому-небудь естонському поселені можна купити за 5 тисяч доларів. Причиною покупки такої нерухомості може стати, припустимо, бажання отримати Шенгенську мультивізу.

Житло в селищах Литви також можна купити недорого (5-6 тисяч доларів), і знову ж більшість українців, росіян купують таке недороге литовське житло, як і у випадку з Естонією, через бажання отримати візу, яка дозволить тривалий термін перебувати в Європі. За 7 тисяч доларів можна придбати також однокімнатну квартиру в якомусь закутку Німеччини. Але мінус в тому, що за комунальні послуги там щомісяця доведеться платити близько 200 доларів.

У Чехії теж можна придбати недороге житло в містечку Тепліце, однак найчастіше за ціну близько 7000 доларів там запропонують квартиру в кооперативі, яку потім навряд чи вдасться здавати в оренду або продавати комусь знову.

Як ми бачимо з усього вище викладеного, дешеве, як і слід було очікувати, на ділі майже завжди означає не дуже добре. Адже, погодьтеся: щось варте за кордоном за такі малі гроші навряд чи продадуть, але все-таки, якщо є велике бажання виїхати за кордон і влаштуватися там спочатку хоч десь, то покупка таких дешевих апартаментів – вельми непоганий варіант!

Або ви замахнулися на щось більше, і вирішили спробувати свої сили в Москві. Купівля нерухомості за межами Москви – одна з модних тенденцій сучасності. За рахунок активного розвитку області сьогодні продаж житла в Москві ведеться досить активно. Продаж квартир здійснюється як на первинному, так і на вторинному ринку. Перелік пропозицій досить широкий і включає об’єкти різних цінових категорій і класу. Купити квартиру в Москві можна як в типових панельних багатоквартирних будинках 60-80-х років споруди, скромних хрущовках або будівлях повоєнної будівлі, так і в новобудовах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button