Здоров'я

Вчені розповіли про корисні властивості винограду

Вчені в області дієтології розповіли, які зміни чекають на людський організм після двох місяців щоденного вживання винограду. На думку дієтологів, це найпоширеніша ягода на Землі.

Фахівці в області дієтології, звертають увагу, що виноград, будучи однією з найбільш поширених ягід у світі, володіє не тільки чудовим смаком, але і унікальними корисними властивостями для людського організму.

Так, за словами вчених, у винограді міститься величезна кількість вітамінів групи K і С. Крім того, у складі ягоди присутні калій, тіамін, марганець, мідь, рибофлавін, калій, вітамін В6. Ці мікроелементи знижують ризик розвитку онкологічних захворювань, діабету і оберігають від проблем з серцево-судинною системою.

Також відзначається підвищений рівень антиоксидантів, яким відрізняються червоні сорти винограду. Експерти додають, що подібні речовини зміцнюють імунну систему і допомагають у профілактиці багатьох поширених захворювань.

Як стверджують дієтологи, щоденне вживання цієї унікальної ягоди протягом двох місяців наситить організм потужним коктейлем з мінералів, клітковини, антиоксидантів, білка і вітамінів. Це стане прекрасною профілактикою різних захворювань, поліпшить пам’ять і навіть позитивно позначиться на тривалості життя.

Кнопка «Наверх»
Закрыть