Земля

Динозаври жили разом із людьми у доісторичні часи

Наскальні малюнки виявлені в печерах вказують на те, що динозаври жили разом із людьми в доісторичні часи.

Від Австралії до Перу стародавні малюнки на стінах печер показують людей поряд з величезними тваринами, які дуже схожі на динозаврів. Наприклад малюнок виявлений в басейні тропічних лісів Амазонки, показує динозавра оточеного людьми.

Малюнки знайдені в горах Ель Торо, зображують динозаврів, які стоять витягаючи шиї, щоб з’їсти листя на верхніх гілках дерев. Здавалося б ці факти є незаперечним доказом того, що динозаври не вимерли задовго до появи людини розумної, а співіснували разом з нею в один часовий період.

Динозавры жили вместе с людьми в доисторические времена

Безліч зображень динозаврів знаходять в різних частинах світу, не тільки малюнки в печерах, але і на барельєфах древніх наприклад на стінах храмів в Китаї. А наприклад барельєфам з динозаврами в китайській провінції Хуншань за оцінками вчених, не менше 4000 років.

Щоб динозаври стали такою переважаючою частиною мистецтва в багатьох різних культурах, люди, які бачили динозаврів, повинні були бути живі до моменту створення цих барельєфів, щоб розповісти своїм нащадкам про існування динозаврів.

У 5 столітті до нащей ери Геродот писав про “крилатих зміях, літаючих по небу”, за описом ці створіння дуже схожі на птеродактиля.

Він писав: «В Аравії є місце, розташоване дуже близько від міста Буто, куди я пішов, почувши про деяких крилатих змій; і коли я прибув туди, я побачив кістки і шипи змій, в таких кількостях, які неможливо було б описати. Форма змія подібна формі змії; але у нього є крила без пір’я і схожі вони на крила кажана».

Динозавры жили вместе с людьми в доисторические времена

Дивна річ виходить. За сучасним уявленням про історію людства і планети взагалі, все розвивалося поступово мільйонами років, динозаври правили світом, коли на ньому ще не було людей і вимерли до моменту появи людини розумної, а всі ці артефакти вказують на те, що динозаври співіснували з людьми.

Взагалі якщо зібрати воєдино розрізнені аргументи в офіційній історії, то можна прийти до висновку, що вся історія Землі налічує мільярди років і історія життя на ній не мільйони, а від сили 5 тисяч років…


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button