Людина

Вчені розповіли, звідки у людини з’являється азарт

Вчені розповіли, звідки у людей з’являється потяг до азартних ігор і змагань. За словами фахівців, у людини спочатку формується відчуття невизначеності, а потім у справу вступає азарт.

Згідно зі статистикою, 80% жителів США у різні періоди життя грали в азартні ігри. Вчені зазначають, спочатку пристрасть до таких речей залежить від соціальних та культурних факторів, бажання одержати велику суму грошей і належності до певної групи людей. Саме ці особливості змушують людину включитися в гру, а потім з’являється азарт, який повністю перехоплює ініціативу.

Цей стан формується за рахунок виділення дофаміну в організмі. Цей гормон виробляється тоді, коли людина отримує задоволення. Примітно, що подібний стан у людей виникає в той час, коли вони стежать за спортивною подією або азартною грою, не знаючи кінцевого результату. У них присутнє відчуття невизначеності майбутнього, що лише посилює їх азарт та емоції. Як тільки ймовірність перемоги зростає – в організмі виробляється ще більше дофаміну, а це лише підвищує ейфорію.

Вчені відзначили, аналогічний процес відбувається і під час перегляду спортивних змагань. Від перемоги команди, за яку вболіває людина, вона може отримати великий заряд енергії, такий ефект відбувається не тільки на трибунах, але і в інтернеті.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button