Наука

Дослідження: Вплив синього світла знижує кров’яний тиск

Вчені провели дослідження, які показали, що вплив синього світла знижує кров’яний тиск та позитивним чином позначається на роботі серцево-судинної системи. Інформацією поділилося тематичне зарубіжне видання.

Исследование: Воздействие синего света снижает кровяное давление

В ході цього експерименту на учасників здійснювався вплив синього світла приблизно в 450 нанометрів. Відзначається, що видиме синє світло, на відміну від ультрафіолетового (UV) світла, не є канцерогенним. Для оцінки впливу до, під час і після двох годин після опромінення вчені вимірювали артеріальний тиск у добровольців, жорсткість артерій, кровоносних судин і дилатацію рівень плазми крові.

Дослідники виявили, що вплив синього світла на все тіло значно зменшило систолічний кров’яний тиск учасників майже на 8 мм рт. ст., у порівнянні зі звичайним світлом, яке не чинило ніякого впливу. Показники були рівноцінні вживання медичних препаратів. Фахівці також виявили, що вищевказаний метод збільшує рівень оксиду азоту, який захищає серцево-судинну систему. N2O відіграє важливу роль і в усіх напрямках здоров’я.

Крістіан Хейсс, який є професором серцево-судинної медицини в університеті Суррея і консультантом NHS, сказав з цього приводу, що вплив синього світла забезпечує інноваційний метод точного контролю кров’яного тиску без ліків. Придатні для перенесення прилади зможуть знизити ризик виникнення гіпертонії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button