Людина

Дослідження: яким буде світ у 2045

/ Делейт новини /
Дослідження проведене Міністерством оборони Великобританії. У ньому говориться, що релігія буде продовжувати відігравати важливу роль у всіх суспільствах, але відбудуться і деякі зміни.
14-07-15-foto-600x398-1
Наприклад, згідно з розрахунками, кількість протестантів-євангелістів збільшиться в Латинській Америці, Азії і на Заході, в той час, як мусульманство і далі залишатиметься панівною релігією Близького Сходу та Африки.Китай буде країною, де буде проживати найбільше мусульман і християн.

Прогнозують і розширення міст в усьому світі. Близько 70% населення буде жити у великих містах. Якщо не будуть розроблені відповідні політичні моделі, щоб контролювати цей процес, то передбачається, що передмістями можуть управляти злочинні угруповання.

З іншого боку, очікуються і зміни у сфері біоетики, які матимуть серйозний вплив і можуть викликати незворотні проблеми. Люди зможуть змінити свою зовнішність, особистість і психологічні риси за допомогою високотехнологічних імплантатів. Буде дозволено більш радикальне втручання в ембріони, а також з’являться машини, які будуть читати думки.

Паралельно виникне більше роботів і пристроїв, які зможуть справлятися зі щоденною домашньою роботою. Це в свою чергу призведе до втрати робочих місць. Дослідження також додає, що світове населення в 2045 року досягне позначки між 8,3 і 10,4 мільярдів чоловік.

Кнопка «Наверх»
Закрыть