Технології

Eddy – дитячий планшет від Metis Learning Solutions

Компанія Metis Learning Solutions випустила планшетний комп’ютер Eddy під управлінням ОС Android, цільовою аудиторією якого повинні стати діти віком від двох до десяти років. Освітні програми для нового планшета були ретельно протестовані компетентними фахівцями.

Eddy - дитячий планшет від Metis Learning Solutions

Діти отримають доступ до майданчика Google Play, що пропонує більше 50000 додатків, які зможуть стати ефективними помічниками в освітньому процесі. Крім доступу до величезної кількості навчальних програм, розбитих на категорії «Предмет» та «Вік», новий планшетний комп’ютер забезпечує батьківський контроль. Так, діти не можуть скористатися соціальними мережами і завантажити інші програми без дозволу батьків. Останні отримають можливість здійснювати моніторинг активності своєї дитини завдяки спеціальним деталізованим звітам, в яких буде відображена інформація про використовуванні додатки і часу, проведеному за планшетом Eddy.

Також батьки зможуть стежити за виконанням навчального плану і, залежно від успішності дитини, дозволяти або блокувати роботу деяких додатків. Для випадків, якщо в сім’ї декілька дітей, передбачена можливість створювати на кожну дитину окремий профайл. Більшість дітей мають звичку впускати речі, для того, щоб планшетний комп’ютер Eddy зберіг свою цілісність і працездатність, виробники оснастили його захисним буфером.

Планшет має 7-дюймовий дисплей з IPS- матрицею і роздільною здатністю 1024 ? 600 пікселів. Пристрій працює на базі операційної системи Android версії 4.2 (Jelly Bean), двоядерного процесора ARM Cortex A9 з тактовою частотою 1,36 ГГц і 1 Гб оперативної пам’яті. Також новинка передбачає наявність 8 Гб вбудованої пам’яті, об’єм якої можна збільшити до 32 Гб завдяки наявному слоту для карти пам’яті формату microSD. У планшет інтегрована фронтальна камера з роздільною здатністю 0,3 Мп і 2 -мегапіксельна камера, яка розташувалася на задній панелі пристрою. Автономну роботу новинки забезпечує акумулятор ємністю 3200 мА / ч.

Вартість планшета складає приблизно $ 162.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button