Всесвіт

Експерт SETI: Інопланетяни посилають нам загрозливі сигнали

Сет Шостак, який є головним астрономом інституту SETI, що займається пошуком інопланетян, розповів про сигнали загрозливого формату, що надходять. Він серйозно побоюється, що людство реально знаходиться в небезпеці.

У Пуерто-Ріко розташований знаменитий радіотелескоп Аресібо, який зафіксував у космосі вже цілий ряд штучних повідомлень. Після поверхневого аналізу експерти прийшли до висновку, що ці сигнали несуть у собі не дужн добродушний сенс.

Як вважають фахівці, запущені NASA 44 роки тому зонди «Піонер-10» і «Піонер-11» привернули увагу інопланетян. Ці космічні апарати несподівано змінили траєкторію руху, коли вийшли за межі Сонячної системи.

Зонди перед відправленням в далеку космічну подорож були забезпечені деякою інформацією щодо точного розташування планети Земля, будови людського організму і т. д. Цими даними можуть скористатися прибульці для визначення уразливих місць нашої цивілізації.

Треба сказати, що деякі вчені, у тому числі і знаменитий британський фізик-теоретик Стівен Хокінг, попереджали, що такі експерименти можуть бути вкрай небезпечними. Ми не знаємо, з якими намірами прибульці будуть контактувати з нами, тому, звичайно ж, ризик досить відчутний.

Сет Шостак і його колеги сподіваються, що в найближчому майбутньому вдасться розшифрувати сигнали, що надходять з космосу. Це допоможе зрозуміти, що насправді хочуть від нас істоти з інших світів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments