Людина

Бруд допомагає уникнути страшних захворювань

Науковцями зі Сполучених Штатів Америки була висунута гіпотеза про цілющі дії бруду. Фахівцями з Массачусетського технологічного інституту і Гарвардського університету було проведено ряд навчань про стан здоров’я дітей з Росії, Естонії та Фінляндії, після чого вони прийшли до консенсусу, що взаємодія з ґрунтом на початковому життєвому етапі сприяє зміцненню імунітету, запобігаючи зародженню хвороб аутоімунної природи.

Дослідниками анализировано більш 222 зразків дитячої мікрофлори кишечника, половина з яких проживала на території міст, а інша – в селах і селищах. У результаті проведення навчання, фахівці зробили висновок, що конкретно в стерильному середовищі людський організм стає ослабленим і схильним до хвороб, в той час як бруд активує у малюків більшу опірність атак мікроорганізмів.

На думку вченого Рамніка Ксавьє, особливо сильним здоров’ям наділені діти, які виросли на тваринницьких фермах, які з раннього дитинства були схильні до впливу великої кількості бактерій і мікробів. І навпаки, якщо навколишнє середовище дуже стерильне, то дитина в подальшому стане більш підатливою до різних захворювань. Фахівці пояснюють таку особливість таким чином, що замість атаки бактерій і вірусів іншого роду, імунітет починає виробляти аномальну реакцію на їх наявність і може нашкодити власним тканинам.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button