Земля

Експерти розповіли про зміну раціону харчування людства у майбутньому

Експерти розповіли про зміну раціону харчування людства у прогнозованому майбутньому. Вчені стверджують, що через кілька десятиліть звичними в меню стануть такі продукти, як штучне м’ясо, медузи і жуки.

Вчені прогнозують, що через 30 років населення Землі збільшиться на 2 мільярди, а тому вже певний час працюють над проблемою голоду, яка неминуче з’являється при збільшенні чисельності людства. З цією метою фахівці створили штучне м’ясо, яке поки ще перебуває на стадії лабораторних перевірок та тестувань, проте в майбутньому може стати важливим кроком до порятунку фауни планети від вимирання, а людей – від нестачі харчів.

Також експерти припускають, що популярність знайде технологія біозбагачення продуктів, за допомогою якої їх користь буде збільшена в рази, а значить їжу можна буде використовувати як ліки і терапію. Звичним меню стануть і жуки як відмінний і швидко поновлюване джерело білка. Нові технології, які в майбутньому стануть звичною частиною життя, будуть контролювати час приймання їжі і необхідність в тих чи інших вітамінах і мікроелементах. Ще одним продуктом, який скоро буде більш доступним і поширеним, стануть смажені медузи, які вже зараз стають популярною стравою гурманів і любителів морепродуктів.

Крім того, вчені вважають, що в прогнозованому майбутньому з’явиться можливість друкувати бажані страви за допомогою 3D-принтера. Технології дійдуть до такого рівня, що подібні розробки, ставши індивідуальною домашньою технікою, зможуть повністю замінити потребу в супермаркетах або сервісах доставки їжі додому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button