Людина

Експерти визначили, що мозок жінок працює навіть під час сексу

Експерти з Університету Макгілла, який розташований в Монреалі, повідали про різницю в нейронній обробці зорових поштовхів, які безпосередньо мають зв’язок зі сексуальним бажанням. За їх словами, діяльність мозку під час сексу у жінок набагато вища, ніж у представників чоловічої статі.

В ході даного дослідження була задіяна магнітно-резонансна томографія. Досліди показали, що в активній діяльності мозку у жінок і сильної половини людства існує цілий ряд відмінностей. Так само експерти заявили, що сапіосексуальність – це статеве збудження, яке пов’язане з великими ін0телектуальними можливостями – породжує величезне бажання, як у жінок, так і чоловіків. Згідно з їх думку, на кожні десять людей припадає один сапіосексуал.

До того ж, вчені помітили, що, незважаючи на велику активну діяльність у них немає відомостей про те, чи вміє прекрасна половина людства виконувати під час заняття сексом важкі завдання. Свідчення, які зняли за допомогою МРТ, тільки зареєстрували активну діяльність мозку у жінок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button